Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tisková zpráva 2019

Ostravu již po páté zaplavily tuny barevného prášku!

Ostravu již po páté zaplavily tuny barevného prášku! Dík festivalu RAINBOW RUN, který se poslední květnovou sobotu uskutečnil v areálu Dolních Vítkovic. Účast tentokrát dosáhla čísla pět tisíc pět set účástníků.

I tentokrát Rainbow Run nabídl různé druhy zábavy. Vystoupila hvězdná jména jako například No Name, Leoš Mareš a Poetika. Dominantou celé akce byl barevný běh na 5 Km a také běh zvaný Rainbow Run Familyna 2 Km. Na trase na běžce čekají barevné házecí zóny, kde mohou upustit uzdu svému dětskému já.

Součástí areálu byly také zábavní zóny, které byly vytvořeny ve spolupráci s našimi partnery. Jmenovitě děkujeme hlavním partnerům: Malíři Natěrači CZ za kouzelné vypouštění balónků a za plátno, které pomáhá, Its my life za péči v oblasti zdravého stravování, našim Duhám a skvělý přístup, ShishaOriginal za fantastický servis dýmek a vytvoření perfektního místa pro odpočinek, Rádiu Čas za OldiesStage a kouzelnou chillout zónu, Revírní Bratrské pokladně za aktivity pro rodiny v rámci své zóny a v neposlední řadě také děkujeme Toman Finance a Baloušek za perfektní spolupráci.

Velké díky za podporu patří také Moravskoslezskému kraji.

Dále také děkujeme městu Ostrava a všem dalším partnerům, kteří byli součástí Rainbow Run 2019. :)

Těšíme se na ročník 2020!

Moravskoslezský kraj Ostrava!!! | Studio NajbrtLogo ke stažení | RBP zdravotní pojišťovna Výsledek obrázku pro Toman finance logoVýsledek obrázku pro baloušek tisk logo MALÍŘI NATĚRAČI CZ | Malování pokojů – malíři pokojů Nový JičínShisha Original lounge & café - Home | Facebook