Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tisková zpráva 2020

Rok 2020 byl opravdu neobvyklý a nastavil mnoho překážek. Ale právě jejich zdoláním se projevila velká náklonnost a víra účastníků Rainbow Runu, a šestý ročník tohoto festivalu se tak ukázal jako jeden z nejlepších vůbec. Atmosféra byla jako nikde jinde!

Svou špetkou do mlýna přispěli také rapperka Sima, kapela Mirai a DJ Lowa, jejichž přístup, úžasná show a oddanost fanouškům byli třešničkou na dortu nebo jak zpívá Mirai, „jahoda co Ti na šlehačku daj“.

Velké díky patří nejen těm, pro které byl Rainbow Run konán, ale také těm, kteří věnovali energii a čas a na realizaci se podíleli. Děkujeme našim partnerům, a to všem do jednoho.

Jmenovitě pak našim hlavním partnerům RBP zdravotní pojišťovně, Toman Finance a Bezva Plenky.

Dále také oficiálním partnerům Malíři Natěrači CZ, WSW finance, Canis pracovní oděvy, Baloušek Tisk a Marf.

Díky patří oficiálnímu autodopravci Autodům Vrána a značce Škoda. Zapomenout nesmíme ani na hlavního mediálního partnera rádio Helax a produktové partnery IsoFruit, CrossCafe a Joma.

Zároveň chceme vyjádřit velké dík Moravskoslezskému kraji, který poskytl finanční podporu, a který přispívá k rozkvetu našeho kraje.

Taktéž děkujeme městu Ostrava.

Moravskoslezský krajMěsto Ostravawww.rbp-zp.czwww.tomanfinance.czwww.bezvaplenky.czAutodům Vrána | záruční a pozáruční servis Škoda v HavířověRádio Helax