Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tisková zpráva 2021

Rok se s rokem sešel a za námi je sedmý ročník Rainbow Run 2021. Tento rok byl opět plný smíchu, radosti a pozitivní energie, kterou tvořili především naši účastníci, a taky celý Rainbow Run tým, který odvedl skvělou práci. Jako každý rok barvy lítaly vzduchem a díky slunečnému počasí, které celou akci doprovázelo, byl den prostě jako korálek!

Ke skvělé atmosféře přispěla i tento rok skupina Mirai, kdy během dne rozhýbala celé Dolní Vítkovice svou úžasnou show. Večer pak rozzářila Dara Rolins, svým energickým vystoupením, a nakonec DJ Lowa udržel taneční parket plný až do ranních hodin.

Velké díky patří nejen těm, pro které byl Rainbow Run konán, ale také těm, kteří věnovali své úsilí, čas a podíleli se na celé přípravě akce. Děkujeme všem našim partnerům!

Jmenovitě pak našim hlavním partnerům RBP zdravotní pojišťovně, Toman Finance, Bezva Plenky a STING.

Dále také oficiálním partnerům WSW finance, Baloušek Tisk a AVION shopping park.

Díky patří oficiálnímu autodopravci Autodům Vrána a značce Škoda. Zapomenout nesmíme ani na hlavního mediálního partnera Hitrádio Orion, mediálnímu partnerovi Deník a produktové partnery IsoFruit, CrossCafeJoma.

Zároveň chceme vyjádřit velké dík Moravskoslezskému kraji, který poskytl finanční podporu, a který přispívá k rozkvetu našeho kraje.

Taktéž děkujeme městu Ostrava.