Buď dobrovolníkem

Tisková zpráva 2023

Letos již proběhl devátý ročník Rainbow Run 2023. Tento rok byl opět plný smíchu, radosti a pozitivní energie, kterou tvořili především naši účastníci, a taky celý Rainbow Run tým, který odvedl skvělou práci.

Tento rok byla akce rozpůlena na dvě části RUN a FEST. Každý účastník si mohl vybrat zda poběží a nebo se bude jen bavit. Pro děti byly připravené nafukovací hrady, klaun z balónkova, odpočinek na pláži a plno dalších aktivit, které si pro ně nachystali naši partneři. 


Po úspěšném absolvování 1km trasy na děti čekalo vystoupení skupiny LOLLIPOPZ, které sklidilo velký úspěch. Jako každý rok lítaly barvy plným proudem a opět nás doprovázelo hezké počasí.


V odpoledních hodinách nás čekal rodinný běh na 2km a 5km běh. Dalším vystupujícím na našem festivalu byla naše regionální zpěvačka Eliška Rusková a v podvečer nám přijela zahrát skupina Sebastian, která roztančila Dolní Vítkovice.  Hřebem večera byl Leoš Mareš, který předvedl úžasnou show plnou efektů a jeho vystoupení bylo velkolepé. Celým dnem nás doprovázel úžasný DJ LOWA, který udržel taneční parket plný až do ranních hodin.


Děkujeme všem našim partnerům!


Jmenovitě pak našim hlavním partnerům RBP zdravotní pojišťovně, Portál Podílů, Bezva Plenky a STING.


Dále také oficiálním partnerům Toman FinanceWSW finance, Baloušek Tisk, Malíři Natěrači CZ a Futurum Ostrava


Díky patří oficiálnímu autodopravci Autodům Vrána a značce Škoda. Zapomenout nesmíme ani na hlavního mediálního partnera Hitrádio Orion, mediálnímu partnerovi Deník a produktové partnery Birell, CrossCafe a YO Sport.


Zároveň chceme vyjádřit velké dík Moravskoslezskému kraji, který poskytl finanční podporu, a který přispívá k rozkvetu našeho kraje.


Taktéž děkujeme městu Ostrava.