Tábory s Rainbow

Tisková zpráva 2022

Tento 8. ročník Rainbow Run 2022 jako každým rokem obarvil Dolní Vítkovice všemi barvami, které po celý den lítaly vzduchem. Opět nechyběla ani skvělá nálada jak mezi účastníky, tak umělci a celým Rainbow Run týmem. Úsměvy na tváři vykouzlil dětem nový Rainbow Run Kids na 1 km, Míša Růžičková se svým vystoupením pro děti a také kolotoče. Dospělý si pak udělali radost doprovodným programem, Rainbow Run Family 2 km nebo Rainbow Run 5 km a večerní párty s DJ Lowou.

Ke skvělé atmosféře tento rok přispěla svou skvělou show Ewa Farná. Ve večerních hodinách pak skupina Světlo roztančila celé Dolní Vítkovice a poté Kali společně s Petrem Panem udělali skvělou show. Nakonec opět zazářil DJ Lowa, který celou akci zakončil.


Velké díky patří nejen těm, pro které byl Rainbow Run konán, ale také těm, kteří věnovali své úsilí, čas a podíleli se na celé přípravě akce. Děkujeme celému Rainbow Run týmu a také všem našim partnerům!


Jmenovitě pak našim hlavním partnerům RBP zdravotní pojišťovně, Toman Finance, Bezva Plenky a Nilmore.


Dále také oficiálním partnerům WSW finance, Baloušek Tisk a AVION shopping park.


Díky patří oficiálnímu autodopravci Autodům Vrána a značce Škoda.


Zapomenout nesmíme ani na hlavního mediálního partnera Hitrádio Orion, mediálnímu partnerovi Deník a produktové partnery Birell, CrossCafe a D-sport. Zároveň chceme vyjádřit velké díky Moravskoslezskému kraji, který poskytl finanční podporu, a který přispívá k rozkvetu našeho kraje.


Taktéž děkujeme městu Ostrava.