Buď dobrovolníkem

Platíme s NFCtron!

Dobijte si kredit online přes NFCtron Tickets, u prodejců plaťte přiložením náramku s čipem k prodejnímu zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Placení v areálu bude díky NFCtron rychlejší, přehlednější a hlavně bezpečnější. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné.

🌈Novinka

Náramek s čipem obdržíte v balíčku, který vám přijde domů s ostatními produkty po nákupu vstupenek. Nezapomeňte si ho doma, pro odbavení nebo dobití kreditu je potřeba dorazit na označené dobíjecí místo NFCtron.

Pro ještě lepší přehled doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené objednávky, dostávat notifikace o jednotlivých platbách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online přes NFCtron Tickets

Nezaplatíte nic navíc a na akci budete ready.

Nevytiskneme společně žádný papír, vše najdete jednoduše online. 🌱

Na dobíjecím místě stačí pro odbavení kreditu ukázat QR kód z NFCtron Tickets.

Dobít si kredit online přes NFCtron Tickets je možné pouze do 25. 5. 2024 11:00.

Dobití kreditu na označeném dobíjecím místě na akci

Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě NFCtron.

Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.

Po dobití kreditu obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě!

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron, načtěte aktivovaný čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a předat nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet.

Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí načíst si čip do mobilní aplikace NFCtron a pomocí 3 kliknutí si o vrácení kreditu na bankovní účet zažádat. O vrácení kreditu si můžete zažádat až 14 dnů od ukončení akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Platí se poplatek za dobití čipu?

Pokud si dobijete kredit online do 1. 5. 2024 11:00 přes NFCtron Tickets, máte dobití ZDARMA. Aktivační poplatek za první dobití na dobíjecím místě na festivalu je ve výši 30 Kč.

Musím si před první platbou aktivovat čip?

Ano, před první platbou je zapotřebí aktivace čipu na označeném dobíjecím místě NFCtron.

Kde najdu dobíjecí stánek NFCtron?

Dobíjecí stánek najdete hned u vstupu na festival a v gastro zóně. Stan bude řádně označen.

Nevíte si rady? Obraťte se na Support NFCtron na [email protected]

Už si víte rady?